Już tylko kilka dni pozostało do powrotu World Padel Tour. Będzie w Holandii przezAmsterdam Padel Otwórz. Po bardzo udanej edycji 2022, w której zwyciężyły dwie pary outsiderów, stolica Holandii z niecierpliwością czeka na powrót do rywalizacji.

W drugiej edycji tego WPT Amsterdam Open będzie to Bullpadel Vertex 04 CMF, która przejmie rolę oficjalnej rakiety turnieju.

Nowy pala, ledwo zaprezentowany przez Bullpadel, znajdzie się zatem w centrum uwagi w Amsterdamie, przywdziewając słynną pomarańczę i lwa znajdujące się w herbie Holandii. Widzimy także flagę kraju.

Diament, wiadomość Bullpadel Vertex 04 CMF przeznaczony jest dla graczy poszukujących mocy i komfortu. Dzięki szorstkiej powierzchni Top Spin, ta nowa pala zapewnia maksymalne wrażenia i rotację piłki.

Wersja 2.0 Bullpadel Vertex 03, o którym mówiliśmy wiele razy, Vertex 04 pojawia się z dwiema nowymi koncepcjami przeznaczonymi dla profesjonalnych graczy i zaawansowanych graczy: system CURVAKTIV o skręconej strukturze, oferujący dodatkową odporność na skręcanie. Rakieta ta powinna zatem być sztywniejsza od swojej poprzedniczki.

Stary kanał Air React został zastąpiony nowym Air Power: kanał utworzony przez wydrążony element w dolnej części palucha, jest mniej podatny na odkształcenia i wzmacnia konstrukcję.

Jak widać, to Martin Di Nenno będzie miał okazję zagrać z tą zupełnie nową palą podczas Amsterdam Open.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.