Już na pierwszym okrążeniu P2 w Brukseli na torze pojawił się zupełnie nowy zespół, w skład którego wchodzili Pincho Fernandez i Javier Barahona.

Już na początku kwietnia Pincho Fernandez ogłosił rozstanie z Juanem Cruz Belluati. 34. zawodnik na świecie mimo dotarcia do trzeciej rundy w Katarze Major stara się osiągnąć cele, które postawił sobie na początku sezonu.

Javi Barahona zakończył swoją przygodę z Javim Garcią Morą. Najlepszy rozbijacz świata wg Padel Inteligencja dlatego tworzy nową hiszpańską parę z bardziej doświadczonym graczem.

Na ich nieszczęście Barahona i Fernandez, którzy wczoraj w Brukseli rozegrali swój pierwszy wspólny mecz, przeżyli już pierwszą porażkę. Dość ciężka porażka z kolejnym nowym duetem, który tworzą Gonzalo Rubio i Jairo Bautista (6 – 1). Obaj mężczyźni mają czas do przyszłego tygodnia, aby przygotować się do P6 w Sewilli i spróbować wrócić na właściwe tory…

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!