CANAL+ zaprasza swoich abonentów do uczestnictwa w CANAL+ Padel Otwarte w środę 28 lutego o godz Dom Padel z Saint-Denis. Turniej gwarantujący rywalizację i dobrą zabawę.

CANAL+ poszerza swoje zaangażowanie w nasz sport, organizując turniej padel dedykowany swoim abonentom. Wydarzenie to, zapowiedziane na środę 28 lutego, odbędzie się w Casa Padel Święty Denis. Turniej jest otwarty dla graczy na każdym poziomie, od średniozaawansowanego do zaawansowanego zawodnika i oferuje opcję rejestracji solo lub w parach, dzięki czemu każdy ma szansę wziąć udział.

Ogłoszenie turniejów Canal+

Nie zabraknie także dziennikarzy sportowych kanału, co umożliwi uczestnikom spotkanie się z osobistościami mediów ze świata sportu, w mniej formalnej atmosferze, a bardziej sprzyjającej dyskusji.

Na zakończenie wydarzenia oferowany będzie lunch-koktajl. To szansa dla abonentów kanału na spotkanie, podzielenie się wspólną pasją i stworzenie niezapomnianych wspomnień związanych z ulubionym sportem. Zainteresowanych abonentów zapraszam zarejestruj się poprzez CANAL+ Le Club.

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.