Choć wiele legend o padel World ogłosiło zakończenie kariery z końcem sezonu, Carolina Navarro nie skończyła z tym padel profesjonalny.

To już oficjalne, że w 2024 roku Carolina Navarro nadal będzie obecna na stokach. Tak naprawdę mieszkanka Malagi ogłosiła to w bardzo krótkim poście na Instagramie: wraca na kolejny sezon. Jeśli padel świat niestety straci Juana Martina Diaza i Lornetka Alayeto (oprócz Juaniego Mieresa, Pabla Limy i Eli Amatriaina, którzy już rozłączyli się) zawsze będzie mógł liczyć na tego, który przez dziewięć lat był numerem 1 na świecie!

I jeśli 47-letnia zawodniczka z pewnością nie będzie miała swojego najlepszego sezonu w karierze w 2023 r., mając na koncie dziesięć eliminacji w pierwszej rundzie WPT, nadal ma chęć pracować nad doskonaleniem. Tym samym ta, która w tym roku doszła do ćwierćfinału z Mariną Guinart, za rok będzie się starała spisać lepiej. Nadal jesteś z leworęcznym 1m78? Jeszcze nie wiemy.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !