Później Jessica castello, hiszpańska marka Bullpadel odzyskuje kolejnego zawodnika z wielkim potencjałem : Carolina Orsi, włoska numer 1.

Dołącza Carolina Orsi, zajmująca 24. miejsce w rankingach FIP i pierwsza włoska zawodniczka, która dotarła do ćwierćfinału dużego międzynarodowego turnieju Bullpadel, marki znanej ze swojego zaangażowania we wschodzące talenty w branży padel.

Mieszkaniec Rzymu reprezentuje nie tylko elitę padel Włoch, ale także wschodząca postać na scenie międzynarodowej. W tym roku będzie próbowała zbliżyć się do Top 16.

Oficjalne ogłoszenie hiszpańskiej marki podkreśla entuzjazm zespołu z powodu powitania Karoliny. Widziano ją trzymającą rakietę z podpisem Gemmy Triay (jej partnerki), symbolizującą początek dla niej nowej ery w Bullpadel.

W wieku 32 lat Carolina Orsi chce nadal zaznaczać padel ze swojego kraju. Jego wejście do Bullpadel jest postrzegany nie tylko jako kamień milowy w jego karierze, ale także jako oznaka ciągłego rozwoju firmy padel we Włoszech i na całym świecie.

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.