Kto mógł przewidzieć ten pierwszy mecz? osoba. A to oznacza spotkanie Dom Padel – Klub tenisowy Palavas sprawiło, że drżało Padel Horyzont.

Najpierw na korzyść Palavasa zwycięstwem pierwszego seta, potem Javi Clar i Laurent Montoisy wrócili na wynik, mecz był w napięciu i ogłoszono trzeciego seta électrique.

Na prowadzenie wychodzi także klub z południa, dobrze zaaranżowany przez a Artur Hugounenq w ogniu i metronom Yann Auradou. Aż do skurczu tego ostatniego. Jeśli zakończył walkę, Yann Auradou stracił laski.

STATYSTYKI CLAR MONTOISY N1

Na koniec spotkania, javi clar et Laurent Montoisy wrócili na spotkanie, przy mikrofonie Mario Cordero, na Padel Magiczny telewizor :

Laurenta Montoisy’ego: „Wytrzymaliśmy przez cały mecz, widzieliśmy skurcze Yanna Auradou, które musiały być spowodowane stresem. Poszliśmy więc go trochę popchnąć. Jestem naprawdę zadowolony z walki, którą właśnie stoczyliśmy, ponieważ nigdy się nie poddaliśmy pomimo złych przeczuć. Bardzo szybko zaatakowali, nie pozwolili nam grać. Oba dobrze się rozbiły. Walczyliśmy i udało nam się".

Javi Clari: „Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogłem zdobyć pierwszy punkt w Casa Padel. Początek meczu i pierwszy set były skomplikowane. Nie zacząłem zbyt dobrze, Byłem trochę zdenerwowany i nie widziałem piłki zbyt dobrze. Ale mogłam na to liczyć świetny kolega z drużyny i zespół, który ogromnie mnie wspierał.

Kiedy Teo Zapata był z nami na ławce rezerwowych, bardzo nas zachęcał, dał nam kilka rozwiązań taktycznych. Więc lobbowałem częściej online i poczyniłem znacznie większe postępy, co odmieniło losy meczu.

Laurent Montoisy : „Jeśli chodzi o pozostałe mecze, szczerze mówiąc, Mam większe zaufanie do zespołu 1 i 2 niż do siebie. Przede wszystkim bardzo miło jest móc zachęcać znajomych na torze, po wykonaniu pracy tuż wcześniej. Zdobyliśmy pierwszy punkt, więc to proste, jeśli jedna z dwóch drużyn wygra, Jesteśmy w finale. Taki był cel zespołu i jesteśmy w siódmym niebie.”

Resztę tego szalonego spotkania będzie można śledzić na żywo Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.