Gracze Casa Padel być może były tylko nasiono numer 8 de te Interkluby, ale byli głównymi faworytami w tym finale, klub miał prawo do prawdziwej armady na ławce rezerwowych.

To pierwszy tytuł Casa Padel ale trzeci za Teodoro Zapata zdobywa hat-tricka. Tak naprawdę Hiszpan już podniósł puchar, grając All In Padel 69 w trakcie pierwsze dwie edycje.

Javi Clar i Laurent Montoisy, za silni

Pierwszy mecz zepsuty javi clar et Laurent Montoisy à Robina Theule et Loïc The Panse. Wiedzieliśmy, że Loïc dzień wcześniej podczas półfinału doznał kontuzji kostki. Mimo to nadal chciał zagrać w tym meczu.

Jednak stopień był za wysoki dla pary Sète. Mimo wielu chęci i determinacji, super potężne uderzenia jego przeciwników było po prostu nudnych.

Le Panse i Theule przegrali w dwóch setach, pomimo wybuchu dumy pod koniec drugiego: 6 / 2 6 / 4.

LAURENT MONTOISY JAVI CLAR

Miguel Semmler i Teo Zapata, po prostu

kolejny Miguela Semmlera et Teo Zapaty związali się na torze, aby spróbować zdobyć ostatni niezbędny dla Casa punkt Padel. Po stronie Sete, Mario ortega et Aitor Garcia, które wspólnie odnajdziemy w 2024 r., nie było miejsca na błędy.

Poziom rozgrywki na torze centralnym jest bardzo wysoki, a bohaterowie dają z siebie wszystko padel. Mimo luki w rankingu na korzyść zawodników Casa, zwycięzcą jest Sète pierwsze break pointy, ostatecznie nie przekonwertowany. Z tyłu reakcja Semmlera/Zapaty była natychmiastowa, do tego stopnia, że ​​obaj przeszli do pierwszego seta: 6 / 3.

W drugim secie pierwszą okazję na przełamanie mają po raz kolejny Garcia/Ortega. Niezadowolony ze swojego sukcesu, Sétois nie zdołali ustąpić muru Zapata/Semmler. Gry są wciągające, Sète obronił kilka break pointów, ale dał radę.

Będziemy musieli poczekać do ostatniego meczu tego spotkania, aż Miguel Semmler i Teo Zapata podniosą swój poziom nieco wyżej. W niemal idealnej grze udaje im się wyprowadzić białe wybicie… co daje Casa Padel tytuł Mistrza Francji National 1 Interclub 2024 !

SEMMLER ZAPATA
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.