W ten czwartek o 4Padel de Montreuil rozegrał dość nietypowy mecz w kwalifikacjach do słynnych finałów Betclic Remontada, które odbędzie się w Paryżu pod Wieżą Eiffla od 3 do 5 maja.

Jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że na tej rundzie w dni powszednie, zarezerwowanej dla mediów i osobistości, było mnóstwo ludzi!

Znaleźliśmy w szczególności gracza rugby Yoanna Hugeta, piłkarzy Adila Ramiego, Florenta Sinamę Pongolle i Grégory’ego Sertica, Frederica Viarda z BeIn Sports, a nawet Francka Binistiego z Padel Magazine !

I ostatecznie zwyciężyło dwóch piłkarzy, ale żaden z wymienionych powyżej. Rzeczywiście, to Bruno Cheyrou i Clément Chantôme, którzy tworzyli piękną parę leworęcznych i praworęcznych, zwyciężyli w konkursie sponsorowanym przez Babolat. Sukces, który pozwoli Cheyrou i Chantôme zobaczyć Wieżę Eiffla w nieco ponad trzy miesiące!

Aby dowiedzieć się wszystkiego o Betclic Remontada i dwóch etapach, które już się odbyły: przejdź do tutaj !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !