To było w przygotowaniu od jakiegoś czasu, po ogłoszeniu pary Navarro/Sanyo w 2024 r, jest już pewne: Chingotto i Paquito rozstaną się pod koniec sezonu.

Argentyńczyk potwierdził to podczas konferencji prasowej po zwycięstwie Milano w pierwszej rundzie Premier Padel P1 (6/2 6/4 przeciwko Patiniotisowi / Dominguezowi): „Tak, rozstaniemy się po finale mistrzowskim. W tej chwili bardzo cieszę się z dwóch ostatnich turniejów z nim. Postaramy się zakończyć stylowo i zdobyć tytuł.”

To rozdzielenie jest z konieczności trochę zaskakujące. Razem obaj mężczyźni prawie zawsze spełniali oczekiwania. Ich jedyną przeszkodą była porażka w XNUMX/XNUMX finału w Meksyku. Ale wcześniej para hiszpańsko-argentyńska zawsze docierała co najmniej do ćwierćfinału. Z trzema finałami na Premier Padel i dwóch na WPT, Navarro i Chingo' tworzą bardzo solidny duet. To proste, są obecnie czwartą parą na świecie.

Ale niestety w obecnym stanie rzeczy trudno im liczyć na coś znacznie lepszego. Coello / Tapia, Di Nenno / Stupa i Lebron / Galan grają obecnie o wyższą pozycję i to nie przypadek, że Paquito i Fede nie zdobyli jeszcze w tym roku trofeum.

Jeśli trochę trudno sobie wyobrazić Sanyo i Paquito w rolach głównych, mówimy sobie, że być może to od Chingotto pochodzi chęć rozstania pary. Czy były kolega z drużyny Tello otrzymał ofertę nie do odrzucenia? Na przykład z Ale Galan? W tej chwili nie można tego wiedzieć, ponieważ na pytanie zadane mu wtrącił się: „Na razie nic nie wiemy, nic nie mogę potwierdzić. Czas pokaże." Zatem Twoim zdaniem Chingotto/Galan w 2024 roku?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !