Dołączają Arturo Coello i Agustin Tapia Juan Lebron i Ale Galan do finału PNB Meksyku Premier Padel P1, oferując wymarzony plakat zamykający znaczący rozdział historii padel profesjonalny.

Do tej konfrontacji numerów jeden i dwa świata dochodzi tuż przed zapowiedzianymi zmianami w parach na nadchodzące turnieje pomiędzy Wenezuelą i Belgią.

W ostatnim meczu wyjątkowo długiego dnia Tapia i Coello zdominowali Paquito Navarro i Sanyo Gutierreza (TS4) w dwóch setach, 6/3, 7/5 w niecałe półtorej godziny. Dlatego TGV Coello / Tapia przekroczyło to średnia od początku tygodnia.

Dla Navarro i Gutierreza to spotkanie było także ich ostatnim wspólnym wystąpieniem, a każdy z nich przygotowywał się do nowej współpracy: Sanyo połączy siły z Maxi Sanchezem, a Navarro utworzy zespół z Lebronem.

Wyjątkowy finał dla Meksyku ogłaszany jest na żywo a priori na kanale Youtube Premier Padel tuż po finale kobiet, który rozpocznie się o godz. 17:XNUMX.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.