Niespodzianka dzisiejszego popołudnia na Instagramie z Loreną Rufo, która ogłasza koniec współpracy z Alix Collombon. Niesamowita wiadomość od niespełna miesiąca temu, z Lyonnaise powiedziała, że ​​myśli o rozpoczęciu 2024 roku z Hiszpanką. Ale Francuz numer 1, który wie, że zmiany mogą nastąpić z dnia na dzień, nie omieszkał sprecyzować: „Jeśli nauczyłem się w tym roku jednej rzeczy, to tego, że w padel, idzie bardzo szybko. Nie mogę więc powiedzieć na 100%, że będziemy grać razem w przyszłym sezonie.

I dobrze zrobiła, że ​​wyraziła pewne zastrzeżenia, bo dziś dowiadujemy się o zakończeniu współpracy obu młodych kobiet.

Wraz z ogłoszeniem odejścia bliźniaków Alayeto na emeryturę należy zająć miejsce w pierwszej ósemce. Patty Llaguno i Lucia Sainz, których nie trzeba przedstawiać, nadal pozostają bardzo konkurencyjne, ale mają mniej swojej dawnej regularności i zawodników plasujący się na końcu Top 8 mówią sobie, że mają więcej niż kiedykolwiek szans na grę.

Można zatem pomyśleć, że w tym kontekście Lorena Rufo wolała postawić na nowego partnera, niż pozostać w pewnej ciągłości z Alix. Kto będzie szczęśliwcem Loreny? Na ten moment trudno powiedzieć, ale wiemy, że kilku graczy jeszcze niczego nie ogłosiło. Możemy pomyśleć o Claudii Fernandez lub Victorii Iglesias na wypadek, gdyby Lorena chciała ponownie spróbować przygody na prawej stronie…

Uważamy, że dla Alix jest to małe rozczarowanie, ale obecna 22. pozycja w rankingu FIP nie powinna mieć problemów ze znalezieniem partnera o dobrej pozycji w rankingu!

Więcej powinniśmy wiedzieć w nadchodzących dniach.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !