W końcu tu są! Nowe – i odnowienie – o godz Bullpadelwraz z pojawieniem się Vertex 04 oraz nowych modeli Hack, Flow i Elite, a także zupełnie nowego Neurona. Oto krótki przegląd!

Vertex 04 24

Zacznijmy najpierw od asortymentu Vertex!

Oficjalna rakieta Juana Tello w tym sezonie Bullpadel Vertex 04 24 obiecuje maksymalną siłę uderzenia. Jest zatem idealny dla rozbijaczy i napastników.

W tym Vertex 04 znajdziemy technologie, z których tak dobrze znamy Bullpadel jak mech MultiEwa, co zapewnia optymalne doznania, zarówno w ataku, jak i obronie. Kanały Nerw uwzględniono również optymalizację zwrotności.

Sztywniejsza od swojej poprzedniczki wersja 2024 wykorzystuje ten system CURVAKTIV, co poprawia wytrzymałość ramy, ale także Moc powietrza, godny następca Kanał Powietrzny Wierzchołek 03.

Dzięki Vertex 04 24 zmiana ciężaru rakiety za pomocą obciążników jest łatwa Waga niestandardowa. Zaletą jest także przyczepność Hesacore.

Wierzchołek 04 Hybrydowy 24

La Vertex 04 Hybrydowy to łatwiejsza w obsłudze wersja Vertex 04. Następca Vertex 03 CTR, jest nieco bardziej ofensywny niż ten drugi dzięki swojemu kształtowi łzy. Polecana jest tym, którzy lubią wrażenia Vertexu, ale chcą grać trochę bardziej strategicznie. Korzysta z tych samych technologii, co Vertex 04, ale jak już zrozumiałeś, będzie łatwiejszy w użyciu, ale nadal nie zabraknie mu chwytu po zakończeniu ściegu.

Wierzchołek 04 CMF 24

W tej chwili jest trochę gwiazdą Vertex: Vertex 04 Komfort 24. Rakieta sygnowana przez Martina Di Nenno, została zaprezentowana w tym tygodniu podczas WPT Amsterdam Open as oficjalny pala turnieju. Na jego powierzchni wciąż znajduje się technologia włóknik, mieszanka włókna węglowego i włókna szklanego. Coś, co zachwyci atakujących graczy szukających aksamitnego dotyku.

Wierzchołek 04 W 24

I na zakończenie słynny Vertex przeznaczony dla pań.

Bardzo podobny do Vertex 04 CMF 24, wyposażony w tę samą technologię włóknik i piana MultiEwa. Nadal ma kształt rombu, jest lżejszy i zapewnia większą zwrotność. Ta pala jest nową bronią Delfiny Brei i Sofii Araujo. Podobnie jak jego starsze siostry, ma prawo do wszystkich nowych technologii opracowanych przez markę, znacznie poprawiających doznania, jakich mogliśmy do tej pory doświadczać.

Należy pamiętać, że podobnie jak Vertex 04 CMF 24, ta rakieta nie zawiera chwytu Hesacore seria.

Nadszedł czas, aby przedstawić Państwu zupełnie nowy Hack 03.

Włamanie 03 24

To nowy towarzysz Paquito Navatto. Zaprezentował to andaluzyjski zawodnik kilka dni temu w sieciach społecznościowych ujawniono nowy projekt swojego Włamanie 03 24 na nadchodzący sezon.

Wygląda na to, że hiszpańska marka zainspirowała się technologiami obecnymi w Hack 03 23, biorąc to, co sprawdziło się w tym roku. Oprócz zewnętrznego rdzenia Trójwęglowy i jego wewnętrzny gumowy rdzeń MultiEwa, jest również wyposażony w ramę Rurka węglowa 100% włókno węglowe.

Ponadto znajdujemy system Napęd wibracyjny do pochłaniania drgań, Zhakuj kanały serca i nerwów po bokach ramy rakiety i chwytu Hesacore. W tym roku znowu technologia Adaptacja, opracowany dla serii pro, jest tam.

Krótko mówiąc, ten Hack 03 24 powinien zachwycić tych, którzy docenili Hack 03 23.

Włamanie 03 Hybryda 24

La Włamanie 03 Hybryda 24 jest młodszą siostrą pala Paquito Navarro. Jak sama nazwa wskazuje, pozwoli to na większą kontrolę nad piłką. Zaprojektowany w bardzo stonowanym stylu, zachowuje pomarańczowo-czarną kolorystykę klasycznej wersji.

Zauważalna różnica, którą możemy zaobserwować w przypadku Hacka 03 24, dotyczy kształtu, który, jak sama nazwa wskazuje, jest hybrydowy. Mamy zatem do czynienia z modelem nieco mniej ofensywnym, ale poza tym jesteśmy na tym samym etapie, jeśli chodzi o technologie Kanał reakcji powietrznejTrójwęglowyMultiEwa lub Rurka węglowa które są nadal bardzo obecne.

Włamać się do 03 CMF 24

Na zakończenie katalogu Hack 03 na sezon 2024 znajdziemy Włamać się do 03 CMF 24. Jeśli zachowa diamentowy kształt Hack 03 Paquito Navarro, wyróżnia się składem zewnętrznego rdzenia. Podobnie jak Vertex 04 CMF lub Vertex 04 W, jest wyposażony w technologię włóknik, oferując optymalny komfort tym, którzy chcą trochę więcej uwolnienia piłki. Niemniej jednak Hack 03 CMF pozostaje potężną rakietą, ale nieco bardziej skupioną na elastyczności.

Oprócz tego generalnie znajdujemy wszystkie inne technologie wymienione powyżej: metatarczasiekać lub nerwowy. Należy jednak pamiętać, że nie posiada on uchwytu Hesacorelub systemu Adaptacja.

neuron 24

Po palach używanych przez Juana Tello, Martina Di Nenno, Delfi Brea, Sofię Araujo i Paquito Navarro, przyszła kolej na przyjrzenie się nowej, sygnowanej rakietą Fede Chingotto. W stonowanym stylu Neuron 24, hybrydowy kształt, zapewnia lepsze przyspieszenie piłki.

To pala integruje w ramach dwie nowe koncepcje: Serce neuronu, co zapewnia stabilność zapobiegającą skręcaniu się, a także profil boczny fala który składa się z ramy o strukturze falistej. Pomaga to między innymi rozproszyć wibracje i zmniejszyć uginanie się rakiety po uderzeniu w piłkę.

Następnie znajdziemy dobrze znane technologie marki, takie jak rdzeń zewnętrzny złożony z węgla Xtend Carbon 3K, dla nieco większej elastyczności niż na przykład Vertex i gumy MultiEwa dla rdzenia wewnętrznego. Ramy Rurka węglowa Obecne jest również 100% włókno węglowe. Należy pamiętać, że ten model jest wyposażony w system Napęd wibracyjny, do pochłaniania drgań i przyczepności Hesacore, ograniczając jednocześnie kontuzje i poprawiając chwyt.

Przepływ W 24

Kultowa rakieta Alejandry Salazar Bullpadel Flow W również powróci. Pala lekka i w kształcie rombu, została zaprojektowana dla graczy o profilu ofensywnym.

Integruje serce Siła przepływu, jej zewnętrzny rdzeń składa się z włókna hybrydowego Fibrix i szorstkiego wykończenia 3D, aby nadać piłkom większy efekt. Jej wewnętrzny rdzeń wykonany jest z pianki MultiEwa, składający się z pianki EVA o dwóch różnych gęstościach. Posiada również ramkę Rurka węglowa 100% włókno węglowe, podobnie jak system Napęd wibracyjny.

Elita W 24

Na koniec nasz przegląd nowej gamy paluszków Bullpadel, odkryjmy to Elita W 24, rakieta, której będzie używał obecny numer trzy na świecie: Gemma Triay. W formie hybrydowej Elite W oferuje dobry kompromis pomiędzy mocą i kontrolą, pozostając jednocześnie lekkim.

Nieco nietypowy kształt tej rakiety zapewnia dużą moc osobom z dobrą szybkością ramion podczas uderzania, co oczywiście ma miejsce w przypadku jej właścicielki Gemmy Triay. Jej średnie wyważenie pozwoli Ci także zachować maksymalną kontrolę nad piłką, szczególnie w fazach defensywnych. Ma dwustronną konstrukcję z najpiękniejszym efektem i ma system Kanał reakcji powietrznej, technologia Napęd wibracyjny i 3K Carbon na powierzchniach przednich, dla nieco sztywniejszego wyczucia niż inne rakiety tej marki przeznaczone dla kobiet.

Nie wahaj się i odwiedź stronę internetową firmy Bullpadel aby bardziej szczegółowo docenić wszystkie nowości w ofercie 2024!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.