Podczas gdy obecnie rozgrywany jest mecz Bruksela P2, Premier Padel właśnie przekazał listę uczestników P2 w Sewilli, do którego kwalifikacje rozpoczynają się w najbliższy weekend.

Patrząc na listę mężczyzn, zauważamy, że dobrze zarejestrowani są Fernando Belasteguin i Juan Tello. Uderzenie w łydkę i nieobecny w Belgii, czy „Szef” wróci do Andaluzji? To byłaby bardzo dobra wiadomość dla fanów, którzy chcą go zobaczyć z Tello.

Następnie, po stronie francuskiej, widzimy, że Thomas Leygue i jego hiszpański partner Fran Ramirez ponownie będą obecni z wyprzedzeniem. Czy pokonana w pierwszej rundzie w Brukseli para francusko-hiszpańska poradzi sobie lepiej w Sewilli?

Do konkursu zgłosiła się kolejna para francusko-hiszpańska, ale nie jest pewna, czy będzie mogła w nim wziąć udział. Rzeczywiście Dylan Guichard i Ricardo Martinez znajdują się na liście oczekujących, ale w przypadku wycofania zostaną wezwani jako pierwsi. Więc jest jeszcze nadzieja.

Wśród dziewcząt Alix Collombon, do dziś kojarzona z Julietą Bidahorrią, po raz kolejny jest jedyną Francuzką, która ma gwarancję udziału w konkursie. Pary Touly / Peco i Buteau / Zaccagnini, zajmujące odpowiednio 10. i 15. miejsce na liście oczekujących, normalnie nie powinny zobaczyć Andaluzji…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !