Pod koniec sezonu zewsząd napływają plotki... Jednak w tej chwili nie można stwierdzić, czy są one prawdziwe, czy nie. Szczególnie to słyszeliśmyAlejandra Salazar chciałbym się z tobą pobawić Bea González, ale nie wiemy, czy ten ostatni chce podjąć ryzyko wynajmu Delfi Brea z którym tworzy zgrany duet.

Poza tym nowe plotki nie pochodzą z tej perspektywy... Mówimy raczej o powrocie Sofia Araujo i Virginia Riera, stowarzyszenie, które istniało już w 2020 rokuoraz nowy zespół w składzie Tamara Icardo i Alejandra Salazar !

Mniej więcej się tego spodziewaliśmy do rozdzielenia Salazara i Araujo, których wyniki nie do końca odpowiadają oczekiwaniom. Dla Virginia Riera i Tamara Icardobyłoby to raczej zaskoczeniem, ponieważ obaj gracze mają za sobą dobry sezon, mający na swoim koncie kilka półfinałów i finałów. Ale w padel Obecnie dobre wyniki nie zawsze wystarczą, aby zagwarantować ciągłość i możemy sądzić, że zarówno Hiszpanie, jak i Argentyńczycy mogą sobie wyobrazić, że z innym partnerem poradziliby sobie lepiej…

następnie, czy będziemy uprawnieni do wymiany pomiędzy parami 4 i 5 aktualny? Odpowiedź z pewnością po finale mistrzowskim…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.