Le Premier Padel Bruksela P2 oferuje połączenie kolorów, do których nie jesteśmy przyzwyczajeni: czarny tor otoczony czerwonym.

Z sufitem Tour&Taxis, brązowym, który w zależności od oświetlenia może zmienić kolor na złotożółty, mielibyśmy prawie flagę Belgique. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do zeszłego roku, gdzie nosił typową kombinację niebiesko-czerwoną World Padel Tour, belgijski turniej wprowadza w tym roku innowacje pod względem kolorów.

Mamy zatem czarny tor, który znamy z tego, że widzieliśmy go na różnych imprezach w zeszłym roku, otoczony żarzącym się czerwonym dywanem. Nowość, bo do tej pory, kiedy tor był czarny, całe pomieszczenie było czarne. W każdym razie wyobrażamy sobie, że to nowe połączenie, które przypomina koszulkę Czerwonej Diabły reprezentacji narodowej w piłce nożnej, nie powinno pozostawić nikogo obojętnym.

Czy urzekł Cię ten render wizualny?

Przypominamy, że pierwsze mecze losowania głównego będzie można śledzić już w najbliższy wtorek na Kanał YouTube pt Premier Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !