Jeśli jesteś prawdziwym fanem padel, z pewnością znasz serię Aero-Star firmy Dunlop, używaną w szczególności przez potężnego Ramiro Moyano.

Jak można się spodziewać, seria Aero-Star firmy Dunlop kładzie nacisk na atak. W sumie jest to pięć modeli stworzonych specjalnie z myślą o potrzebach graczy ofensywnych wszelkiego rodzaju.

Aero Star Pro

To jest pala Ramiro Moyano. Wyróżnia się sztywnością, możliwą do osiągnięcia dzięki kombinacji węgla 16K i pianki Eva Pro, stosunkowo dużą wagą (370 gramów) i wyważeniem główki. Jest przeznaczony dla graczy na poziomie zaawansowanym i profesjonalnym, którzy chcą wykorzystać swoją ofensywną paletę.

Gwiazda Aero

Jeśli jesteś zaawansowanym graczem atakującym, ale czujesz, że Aero-Star Pro jest dla Ciebie trochę za wymagający, oto Aero Star, który ma wiele podobieństw do wersji Pro. Dużą różnicą jest to, że ta wersja jest nieco lżejsza (365 g), a ciężar jest mniej rozłożony w kierunku głowy. Dlatego powinieneś spodziewać się nieco mniejszej siły w ataku, ale nieco większej zwrotności!

AeroStar Lite

Wersja Lite, stworzona specjalnie dla pań, ma miękką piankę i wagę jak piórko, aby umożliwić kobietom zabawę bez ryzyka. Ta rakieta zatrudnieni przez profesjonalne zawodniczki Teresę Navarro i Martę Caparros zagwarantuje Ci dobrą dawkę komfortu i zwrotności oraz moc wykończenia dzięki 16k carbonowi na twarzach!

Zespół Aero-Star

To nieco bardziej miękka wersja Aero-Star. Rzeczywiście, jeśli dzieli z nim piankę Pro Eva i wagę 365 gramów, nie ma po bokach węgla 16k, co da mu nieco mniej suche odczucie. Spodoba się graczom, którzy nadal chcą się trochę poprawić, zanim będą chcieli przejść na wyższy poziom.

Aero Star Junior

Nie zapominamy o młodych ludziach, tworząc tę ​​rakietę, która jak sama nazwa wskazuje, jest doskonale dostosowana do potrzeb juniorów. Dzięki swojej wadze jak piórko (320 g), kształtowi łezki, miękkiej pianki i grafitowym powierzchniom zapewni młodym, początkującym mistrzom komfort, bezpieczeństwo i zwrotność.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !