Sportowy prestiż, agencja wydarzeń sportowych i seminariów z siedzibą w Biarritz w Kraju Basków, organizuje pobyt padel high-end w Santander w Hiszpanii, z okazji Open du World Padel Tour które odbędzie się w stolicy Kantabrii, w dniach 18-22 października 2023 r.

Pobyt padel, 4 dni/4 noce, obejmuje treningi z lokalnymi trenerami hiszpańskimi, pod okiem sportowym José Luisa Arrioli, byłego nr 1 w Kantabrii, organizację meczów m.in. słynnego „El Rey de la pista” oraz wisienkę na torcie (baskijski ), wyjazd na WPT w piątek na ćwierćfinały, aby zobaczyć najlepszych graczy na świecie!

Trener José Luis Arriola w otoczeniu Martina Di Nenno i Paquito Navarro

Sport Prestige, firma założona przez Nathalie Bladou w 2002 roku, zajmuje się całą organizacją pobytu: wysokiej klasy hotele w standardzie 4*+ z widokiem na morze, obiady i kolacje w wybranych przez agencję restauracjach oraz wszystkie transfery, kompleksowość wsparcie, które buduje reputację Sport Prestige.

„Będę oczywiście z klientami, na miejscu w Santander, wszystko jest zaplanowane z wyprzedzeniem, w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ podczas moich pobytów rugby za granicą na VI Turniej Narodów” – wyjaśnia menadżer, były zawodnik II serii tenisa i teraz zapalonym graczem padel. „Wpadłem do garnka padel pięć lat temu, a dziś sport ten wyjątkowo rozwinął się we Francji. Moja sytuacja w Kraju Basków pozwala mi grać po drugiej stronie granicy. Przetestowałem wiele klubów i dlatego mogę zaoferować pobyty pod klucz tam, gdzie króluje ten sport, z wysokiej jakości trenerami i zawodnikami, w przyjemnym otoczeniu i co więcej. »

Szczegółowy program znajdziesz poniżej:

Więcej informacji o pobycie na stronie Serwis Sport Prestige.

Kontakt

Nathalie Bladou: 06 82 67 23 12 / n.bladou@sportprestige-com.com
Instagram: sportprestige6433