Zrobione ! Po 3 latach istnienia Esprit Padel Sklep lanca jego kanał na Youtube. Dziękuję współzałożycielowi Joffreya Gilanta, możesz śledzić wszystkie wiadomości ze sklepu internetowego, bezpośrednio na wideo.

Oferowanych będzie kilka rodzajów treści. Przede wszystkim logicznie rzecz biorąc, filmy, w których witryna zrobi wszystko, co możliwe pozwalają lepiej się wyposażyć. Następnie porady na temat następnej rakiety, a nawet wskazówki dotyczące postępów. Ale to nie wszystko, będziesz miał także dostęp do analiz nowych kolekcji rakiet cała ekspertyza Lyonnais, która pomoże Ci wybrać rakietę i sprzęt, który będzie najbardziej odpowiedni do Twojego stylu, poziomu gry i preferencji.

Dodatkowo planowana jest seria filmów pomogą Ci odkryć przygodę Esprit Padel Sklep, widok na wnętrze. Zajrzyj za kulisy sklepu i poznaj zespół, który dba o Twoje dostawy do każdego zamówienia!

Film, który pozwoli Ci zanurzyć się z całym zespołem podczas Czarnego Piątku, to: już dostępny więc idź i zobacz, jak to się robi typowy dzień w Esprit Padel Sklep !

Na tym kanale pojawią się także niespodzianki, więc przyjdź i zostań ekspertem w tej dziedzinie padel i jego wyposażenie!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.