W sercu każdej pasji kryje się historia odkryć, wyzwań i innowacji. Dla Hugo Dusserre, wokół tej pasji kręciło się padel, sport, który zyskuje na popularności, ale który poważny brak indywidualnej uwagi.

Tak młody student zauważył „dziura w rakiecie” i uruchomiono Dworski, inicjatywa mająca na celu zmianę doświadczenia gracza padel.

Rozpakuj. Dowiadywać się. Dokonywać.

Courtly to nie tylko pudełko; to otwarte okno na kulturę padel. Każde dwumiesięczne pudełko jest obietnica ponownego odkrycia i ulepszenia gry. Wewnątrz znajdziesz wszystko, czego może potrzebować zawodnik: odzież zaprojektowaną z myślą o ruchu i komforcie, akcesoria podkreślające technikę, produkty odżywcze dostosowane do wymagań fizycznych zawodnika. padeloraz produkty regeneracyjne po wysiłku fizycznym.

To coś więcej niż tylko pudełko, do każdej przesyłki towarzyszy samouczki wideo które dostosowują się do poziomu zawodnika, wzbogacając w ten sposób jego doświadczenie i zrozumienie sportu.

Pudełko Courtly

Partnerstwa strategiczne

Inicjatywa Courtly nie kończy się na składzie pudełka. Za kulisami strategiczne partnerstwa z wiodących marek w padel zapewni realizację strategii”Klient pierwszy” autorstwa Courtly’ego.

Celem jest to, aby każdy wybrany produkt spełniał oczekiwania miłośników muzyki. padel. „Współpracując z liderami w padel, Courtly gwarantuje precyzyjne spełnienie oczekiwań pasjonatów, łącząc jakość i innowacyjność.”, zapewnia Hugo Dusserre, założyciel Courtly.

Kampania crowdfundingowa

Aby ożywić Courtly, ruszyła kampania crowdfundingowa na Ulule. Takie podejście jest zaproszeniem do bycia częścią rewolucji w świecie padel.

Uczestnicy kampanii są traktowani nie tylko jako współtwórcy, ale jako współtwórcy tej przygody : dlatego korzysta z ekskluzywnego wynagrodzenia, wspierając projekt.

Courtly to nie tylko pudełko; to ruch zapoczątkowany przez entuzjastę dla entuzjastów. To okazja, aby na nowo zdefiniować swoją grę i odkryć produkty, które odzwierciedlają Twoją miłość padel i uczestniczyć w historii, która dopiero się zaczyna.

Dołącz do inicjatywy i pozwól Courtly poprowadzić Cię krok po kroku przez przygodę gdzie każdy mecz przybliża Cię do idealnego uderzenia.