Le Król Belasteguin powróci po ponad dwóch miesiącach nieobecności, w tym tygodniu, podczas Mediolon Premier Padel który odbędzie się w dniach 4-12 grudnia. Legenda padel ogłosił to nieoficjalnie, pod postem Mike'a Yanguasa. Nadszedł ostateczny termin, rozpocznie się turniej w Mediolanie i Belasteguin będzie mógł powrócić.

W październiku, podczas WPT Amsterdam Open, Bela jest zmuszony się wycofać. Uderzony w łokieć Belasteguin będzie musiał przez kilka tygodni trzymać się z daleka od stoków. Zawodnik cierpi na zapalenie nadkłykcia. W języku francuskim oznacza to ból łokcia, na skutek uszkodzenia ścięgien mięśni przedramienia przyczepiających się do nadkłykcia.

TRENING ŁOKCIA BELA

Ta kontuzja będzie szczególnie pozbawiająca Fernando Belasteguin z finału mistrzowskiego w Barcelonie. Po raz pierwszy od czasu istnienia konkursu. Zmusza to Mike'a Yanguasa i Sanyo Gutiérreza do połączenia sił.

Ale to wszystko, nadszedł czas. Legenda powróci. A dla Milanu, jego ostatni turniej w sezonie, Bela będzie nawet wyposażony swoje nowe buty Wilsona.

Nie wiemy więc, czy te buty poprowadzą go do zwycięstwa. Ale jedno jest pewne: powrót Beli to przyjemność!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.