Pary francuskie nie doświadczają obecnie trudności na FIP w Alicante i Kairze. Jeśli chodzi o Cairo FIP, para Seurin / Raichman, jedyna francuska para w turnieju, która zajmuje pierwsze miejsce i która jest ulubioną parą promocji FIP, dociera do półfinału pokonując parę hiszpańską Font / Mesa Arenas 1/ 6 3/6.

W kolejnym meczu o 12:811 zmierzą się z hiszpańskim duetem Gonzalez Zamorano / Dorta Diaz, zajmującym odpowiednio 429. i XNUMX. miejsce w rankingu FIP.

Jeśli chodzi o FIP w Alicante, francusko-hiszpańska para Buteau/Rosa Vadillo (TS5) pokonała duet Carvajal Caballero/Gallego Martinez 6/1 6/0 i w 16/100 finału zmierzy się ze stuprocentowo hiszpańską parą Toledo Jovani / Gamez. Camille Sireix i Louise Bahurel (TS6) również wygrały swój mecz w Kairze przeciwko Duro Garcia / Estebanowi Esposito. W 16/15 finału Francuzi zmierzą się z parą Fauré / Prieto. Mecz zaplanowany na około XNUMX:XNUMX

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.