Po pamiętnym dniu runda 8 tego FIP Złoty Perpignan wydał swój werdykt. Skoncentruj się na tym, co wydarzyło się na boisku w ten piątek.

Atmosfera, ognista publiczność i wyjątkowe mecze

Gdybyśmy mogli wczoraj narzekać na brak wyrównanych meczów i napięcia, to w ten piątek byłby zupełnie inny. Mecze w 3 setach, publiczność w ogniu, wszystkie składniki zapewniły nam dzień będący synonimem świętowania padel.

A na imprezę potrzebujesz muzyki. I ta muzyka została skomponowana przez wszystkich zaangażowanych dzisiaj muzyków, którzy oddali wszystko na tym utworze. Możemy pomyśleć w szczególności o Valentino Acoście, który rozpalił publiczność swoją zaraźliwą energią i który niestety doznał bardzo silnych skurczów podczas 3 rundy swojego meczu.

Ale można też pomyśleć o Mecz Bena Tisona i Teo Zapaty co podbiło tłumy i niestety będzie miało raczej smutny skutek dla francuskich widzów.

Ten dzień został umieszczony pod akronimem dobrej gry i dobrego humoru, z liczną publicznością, która przychodziła na wszystkie spotkania.

Znak, że publiczność Perpignan albo już się zakochała, albo jest w trakcie popadania w czar padel.

Wyniki dnia:

Garcia / Suescún (TS6) vs Sese / Carmona 6-3 6-3

Guichard / Anuluj (WC) vs Perez / Iriart (TS8) 4-6 4-6

Navarro/Medyna kontra Vera / Garcia (TS4) 3-6 4-6

Gil / Gaspar (TS5) vs Montiel / Acosta 3-6 6-4 6-4

Scatena / Mercadal (TS7) kontra Moreau / Inzerillo 6-7 3-6

Ramirez / Vilarino (TS3) kontra Ayuso / Forcin 6-0 7-6

Tison / Zapata (TS2) kontra Jofre / Santana 4-6 6-4 4-6

Kordoba/Sager vs Valero/Urzola 6-4 6-1

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.