W tym tygodniu Francuscy mężczyźni i kobiety będą masowo podróżować trasą FIP, w licznych ofertach FIP Rise oferowanych przez Federację. Jednak dzisiaj, na początku będzie ich tylko czterech tego dnia, po stronie Wysp Kanaryjskich, na wyspie La Palma.

Jako pierwsi na tor wejdą Marianne Vandaele et Amelia Detriviereprosto z kwalifikacji. Tych ostatnich czeka ważny mecz, ponieważ spotkają się ze sobą ziarno 4 tego turnieju: Carla Castillo Velarde (99) i Marta Arellano Navarro (82).

Mecz się rozpocznie około 14:XNUMX (tj. 13:XNUMX czasu francuskiego).

Później tego samego dnia w biegu pojawią się dwie inne Francuzki: Kamila Sireixa et Fiona Ligi. Obaj zawodnicy rozpoczynają turniej na Wyspach Kanaryjskich i również będą mieli prawo do ciężkiego spotkania. Spotkają się z parą Carlą Pozuelo Salamanca (173) / Natalią Sanz Garcia (146), która jest jedenastą parą w tym turnieju.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Francuzi powinni rozpocząć mecz około 19:XNUMX (20:XNUMX we Francji).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.