Jako rozstawione z numerem 4 w FIP Platinum Sardegna, Léa Godallier i Alix Collombon mogły w półfinale spotkać się z wielkimi faworytami zawodów, Virginią Rierą i Tamarą Icardo.

Ale para w 100% francuska, który wygrał dziś rano z Carnicero / Merino, korzysta z małej pomocnej dłoni losu, odkąd wycofało się pierwsze rozstawienie, a Tamara Icardo najwyraźniej nie doszła do siebie po kontuzji, która zmusiła ją do opuszczenia zawodów w Niemczech.

Obaj gracze zostają zatem zastąpieni przez holenderskich szczęściarzy Hemmesa i Segou Jonkera, co otwiera drogę Alix i Léi, którzy obecnie tworzą najwyżej notowaną parę na szczycie tabeli. Zmiany także w dolnej części wraz z wycofaniem trzeciej rozstawionej Goenagi / Martinez, zastąpionej przez inną Holenderkę, Van Der Hoek i jej hiszpańską partnerkę Alegre.

Zrozumieliście, że mistrzowie Francji mogą wyraźnie mieć nadzieję na finał w Cagliari (lub nawet lepszy). Ale w tym celu będą musieli najpierw wyeliminować Marinę Lobo i Nurię Rodriguez w ćwierćfinale (ta ostatnia pokonała dziś rano Polo/Ribeiro 6/1 6/2), zanim być może wybuchowy półfinał z ich byłymi kolegami z drużyny: Orsi i Mesa.

Oczywiście jeszcze nie dotarliśmy do celu, więc w międzyczasie przejdźmy do reszty ósmej części Sardynii, aby zobaczyć tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !