Początek poważnych wydarzeń we Włoszech wraz z rozpoczęciem pierwszych czterech rozstawień dla kobiet i mężczyzn na FIP Platinum Sardegna.

Będzie to okazja szczególnie, aby docenić debiut pary Chingotto / Yanguas (w końcu się dowiemy). kto z Miguela czy Fede zagra na lewej stronie), ale także zobaczyć francuską parę Godallier / Collombon przy pracy. Zespół Tricolores gra dziś rano o godzinie 10:00 na torze 1 przeciwko Carnicero / Merino. Yanguas i Chingotto zagrają od godz. 18:00 na torze centralnym przeciwko Barahona/Garcia.

Ogólnie rzecz biorąc, w najbliższy czwartek czeka nas wiele interesujących meczów, w tym mecz Augsburger / Libaak vs Campagnolo / Esbri (zaplanowany na godzinę 10:00 na torze centralnym), który wygląda bardzo niepewnie!

Znajdź program tuż poniżej:

Aby śledzić mecze, zapraszamy od godz. 10:00 na Kanał FIP na YouTube !

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !