Pochodzący z Valladolid Arturo Coello potwierdził, że będzie obecny na FIP Platinum, który odbędzie się w „jego mieście” od 24 do 30 czerwca !

Jest to bardzo duży cios dla organizacji imprezy, gdyż generalnie najlepsi gracze na świecie nie biorą udziału w turniejach FIP Tour. Ale jak powiedział podczas konferencji prezentującej turniej, obecny numer 1 w międzynarodowym rankingu nie chce przegapić tego wydarzenia, które w jego oczach jest warte znacznie więcej niż 200 punktów, jakie przyznaje za ranking.

„Dla nas, graczy i oczywiście dla mnie jest to wyjątkowy turniej, który wykracza daleko poza jakąkolwiek kategorię. Kiedy dowiedziałem się o organizacji turnieju FIP Platinum tutaj, w Valladolid, rozmawiałem z moim zespołem i powiedziałem im, że nie chcę nie przegap tego wydarzenia".

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, Arturo potwierdził następnie, że jego partner Agustin Tapia również będzie obecny: „Nasz udział w Agustin i mnie jest w 100% bezpieczny”.

A jeśli wierzyć słowom młodego leworęcznego, być może obecne są inne dobre zespoły: „Gdyby turniej odbył się w listopadzie, mogłoby to być bardziej skomplikowane, ponieważ być może losy meczu byłyby już rozstrzygnięte w rankingach, ale w czerwcu, po dziesięciu lub jedenastu turniejach i wiedząc, że o ile nie wystąpi kontuzja, będziemy tam z Agustinem, ja myślę, że to przyniesie inne pary, które walczą z nami w rankingu, które będą chciały przeszkodzić nam w wygraniu w moim mieście i zdobyciu tych 200 punktów".

Jak myślisz, kim będą pozostali czołowi gracze, którzy dołączą do bitwy w Valladolid?

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć konferencję prasową w całości, znajduje się ona poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !