Beniganim radzi sobie dobrze dla Laury Clergue, która właśnie przeszła pierwszą rundę promocji FIP Beniganim wraz ze swoją partnerką Aną Cristiną Sanchez. Aby powrócić do międzynarodowej rywalizacji, konsultantka Canal Plus oferuje sobie rundę XNUMX w Hiszpanii.

Para francusko-hiszpańska wygrała bardzo logicznie z Mariną Arroyo i Eloise Tait 6/2, 6/0. Rozstawione w tym turnieju z szóstym numerem Laura i Ana zmierzą się w najbliższą sobotę, 21 października, w piątej porannej rotacji, Raquel Amendros i Leire Uriarte Medina.

Dla Francuzów ten turniej to już prawdziwe zwycięstwo. Po zwycięstwie w pierwszej turze Laura Clergue zamieściła na swoich portalach społecznościowych wiadomość, w której wspomina, że ​​są to pierwsze punkty FIP, jakie zdobyła po dwóch latach.

Laura jest jedyną reprezentantką Francji, która nadal bierze udział w tym turnieju po eliminacji w drugiej rundzie kwalifikacji francuskiej pary Lucasa Heulota i Romaina Sicheza, którzy mieli swój wielki debiut w turnieju FIP.

LAURA CLERGUE FIP BENIGANIM

Historia Laury i jej partnera ma dalszy ciąg. Zmierzą się z Raquel Amendros i Leire Uriarte Mediną.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.