Jakie to było trudne, bo Dylana Guicharda et Thomas Leygue (TS1) podczas 8e finał o godz Promocja FIP CastellonFacing Diego Dorta Diaz (427) i Oier Zuazua Aostri (634). Dla przypomnienia para Guichard/Leygue była ostatnią reprezentacją Francji w Hiszpanii.

Francuzi jednak dobrze rozpoczęli to spotkanie. Thomas i Dylan byli w dużej mierze faworytami w swoim meczu, a co więcej, rozpoczęli go doskonale. Dobry pierwszy set i wygrana 6/3, szanse wydawały się po stronie trójkolorowych.

W drugim secie debaty były wyrównane i Francuzi zostali zepchnięci do tie-breaka. Ten decydujący mecz obróci się na korzyść powracających Hiszpanów wszędzie jeden rękaw.

Na szczęście Dylan i Thomas zebrali siły w trzeciej serii. Podobnie jak w pierwszym zestawie tricolorowie wbili do kieszeni w trzeciej rundzie 6/3.

Dziś wieczorem Thomas Leygue i Dylan Guichard ponownie zagrają o miejsce w półfinale. Przeciwnikiem nowej hiszpańskiej pary będą: Hugo Jorquery Santosa (874) i Luisa Lechugi Castro (994). Zakwalifikowana para, która w pierwszej rundzie znokautowała 6-tkę, Garcii/Martineza.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.