Kamila Sireixa i jego partner Franscecę Ligotti zakwalifikowała się do ćwierćfinału o godz Promocja FIP La Cala i pod koniec dnia zagrają o miejsce na połowę.

Para francusko-włoska dobrze rozpoczęła turniej, łatwo wygrywając w pierwszej rundzie z Hiszpanami Marina Arroyo (470) i Susana Perez Durou (733). Zwycięstwo w dwóch rundach: 6 / 0 6 / 4.

Drugi mecz był znacznie bardziej zacięty dla Francuzki, która sama się przestraszyła. Naprzeciw innej hiszpańskiej parze, Ainize Santamaria Landa (337) i Cayetana Gonzalez Martin (424), Camille Sireix i Fransceca Ligotti potrzebowały trzech setów: 4/6 6/1 6/3.

Następny mecz dziś po południu około 17:XNUMX (czasu lokalnego) dla Camille Sireix i jej partnera. Francuzkę, której będzie przeciwna czeka ważny mecz ziarno 2, hiszpański Ares Llobera Irun (113) i Maite Cano Pou (113).

Wlać Laura Buteau et Carina Costaprzygoda zakończyła się na pierwszym okrążeniu. Para francusko-portugalska została pokonana w trzech setach przez Rachela Almendros (424) i Ana Hak (594) 2/6 6/3 4/6.

Dla byłego tenisisty Agnieszki Radwańskiej, to też jest skończone. Choć Polka przeszła pierwszą rundę, przegrała w 16e w dwóch setach 6/1 6/2 przeciw Raquel Eugenio Barrera (221) i Camili Fassio Goyeneche (165).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.