W ten weekend w pobliżu Finestrat we Wspólnocie Walenckiej rozgrywana jest promocja FIP. Konkurs, w którym zupełnie nowa para męska Esbri/Javi Rico. Turniej, który z pewnością nabierze pewności siebie dla Hiszpanów, którzy, o ile nie będzie większych niespodzianek, powinni wyjść z tytułem. Uważaj jednak na Ignacio Piotto i Mario Ortegę (TS2), którzy mogą osłabić nowe stowarzyszenie.

Sensacją tego turnieju jest jednak obecność Agnieszki Radwańskiej, byłej zawodowej tenisistki. Trochę jak Pat Rafter, dawny numer 2 świata zadebiutuje w międzynarodowych zawodach o godz padel. Będzie kojarzona ze swoją rodaczką, Polką Martą Domachowską, także byłą tenisistką.

Po stronie francuskiej podążamy za Francuzką Laurą Buteau, która bierze udział w zawodach z Portugalką Cariną Costa i Camille Sireix, która wraz z Włoszką Francescą Ligotti zajmuje 7. miejsce.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !