Patryk Rafter wygrał swój pierwszy mecz międzynarodowy padel. Były australijski tenisista, pokonany w pierwszej rundzie FIP Rise w Sydney z Justinem Morlandem, wygrał dzięki wejściu na zawody w Melbourne z Patrickiem Thomasem. I ze stylem!

Rzeczywiście, w meczu przeciwko Japończykom Tomita i Igarashi, którzy stanowią piątą pozycję w turnieju, Australijczycy przeciwstawili się przewidywaniom! Tomita, który z półfinału w Sydney wyszedł z innym rodakiem, Murasawą, w Melbourne nie spotka takiego samego losu. Japończycy zostali całkowicie zmieceni przez „Patryków”, którzy narzucili sobie władzę: 5/6 3/6.

Sukces, który pozwala im zakwalifikować się do kolejnej rundy, gdzie czeka ich stuprocentowy australijski mecz z Blazo Duroviciem i Tommym Hamiltonem.

A co jeśli Andrea Melisi miała rację?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !