Doriana DeMeyera i Thomasa Vanbauce'a poszedł po bilet na półfinał Promocja FIP Padel Azja wygrywa 6/1 6/0, twarzą w twarz ze swoim rodakiem Hugo Jayem i jego kolegą z drużyny Mainardem Mendelem.

Tworzy się para francuska ziarno numer 3 w tym turnieju po opuszczeniu Vivesa/Seurina. Na razie nie możemy powiedzieć, że obaj Francuzi radzą sobie dobrze. Pierwsza runda zwolniona, wrócili z 16 ostatecznego. Kiedy spotkali się po raz pierwszy, Dorian i Thomas odeszli Władimir Nifontow (644) i Hiszpan Salvador Perez Lazaro (913), 6/1 6/1.

W kwaterze skierowanej Hugo Jay (1583) i Mainard Mendel (1583)trójkolorowi nie marnowali już czasu na torze w Tajlandii. 6/1 6/0 i miejsce na jutrzejszy półfinał zapewnione. Przeciwnikiem będą zwycięzcy meczu pomiędzy Rosjanami Ilya Grinshteyn i Konstantin Krawczuk, bez rankingu FIP, na miejscu 2 Thijs Roper (387) i Samuel Jones (171).

Dla tych, którzy wcześnie wstają, mecz zaplanowano na jutro, około 5 rano.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.