Wśród panów, Dorian DeMeyer (261. na świecie) to jedyny Francuz, który przeżył pierwszą rundę awansu FIP z Sharjah do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Fala paczek

Po wyeliminowaniu Xaviera Massona wczoraj z wyprzedzeniem, Dorian DeMeyer jest jedynym Francuzem, który przeżył wśród Panów. Rozstawiony z numerem siedem z Hiszpanem Guillema Figueroli Santiago (232. miejsce), obaj mężczyźni doskonale weszli dziś do turnieju, miażdżąc lokalną drużynę korzystającą z a wild-card, Alhaszmi/Walid (6/0 – 6/0). Jutro będą mieli dużą szansę zagrać w XNUMX/XNUMX finału przeciwko Argentyńczykom Alexa Perticariniego (1860) i Klaudio Bobadilla (987), zanim być może rzuci wyzwanie drugiemu rozstawionemu w tabeli.

Stół mężczyzn, przy którym dzisiaj odwołano falę meczów. Po Jérôme Inzerillo et Romaina Sicheza zrezygnowałeś z subskrypcji przed losowaniem, Julian Seurin et Adrien Maigret (TS4) wycofała się z pierwszej rundy w ten czwartek. Włosi Simone cremona et Lorenza Di Giovanniego, faworyci turnieju, również zwyciężyli na korzyść Monako Dario maturi et Pierre'a Valsota.

Top 100 atrakcji Carla Touly

Rozstawiony z numerem jeden w tabeli zespół złożony z Hiszpana Carla Fito Fernandez (93 miejsce na świecie) i Carla Toully został dziś zwolniony z pierwszej tury. Obaj gracze rozpoczną rywalizację jutro w południe w 100/XNUMX finału przeciwko parze w XNUMX% iberyjskiej, Musial/Przekaż darowiznę.

Wielka faworytka wśród Pań wraz ze swoim partnerem, Francuzka, ma w tym tygodniu duże szanse na grę, aby zbliżyć się do Top 100 i ewentualnie zintegrować ją w zależności od wyników pozostałych zawodniczek. Główne zagrożenie dla Touly'ego i Fito Fernandeza leży po drugiej stronie stołu, w towarzystwie dwóch najlepszych niemieckich graczy, Wiktoria Kurz et Denise Hoefer (ST2).

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!