Udaj się na finał FIP Rise de Bordeaux do Mario Huete i Fran Ramírez. Hiszpanie wygrali w trzech setach w emocjonującym meczu z Wisłą Bracia Deus.

Huete i Ramirez wywrócili grę do góry nogami

Portugalczycy od początku turnieju prowadzili mecze łańcuchowe i po raz kolejny udowodnili nam, że wciąż mają środki. W przeciwieństwie do Turnieju TS2 Huete/Ramirez, Portugalczyk zaprezentował wysoki poziom padel w pierwszym zestawie. Poziom gry braci był imponujący jak na pierwszego seta 6 / 1.

Mario Huete i Fran Ramírez znaleźć zasoby do zwrotu. W drugim secie Hiszpanie odnaleźli kolory i zdołali przeciwstawić się portugalskiej furii. Dwaj Hiszpanie nabierają rozpędu i wracają do seta wszędzie 6/4.

W tej drugiej rundzie Portugalczyk otrzymał cios w głowę. Hiszpanie bardziej się kręcą, ale mają problemy z wykorzystaniem okazji do przełamania. Mario Huete i Fran Ramirez zdołali złamać Portugalczyków. W siódmym punkcie przerwania, uciekają: 4/2. Bracia Deus nie wrócą i nie ukłonią się 1/6 6/4 6/3.

Będziemy mieli prawo do 100% hiszpańskiego finału.

Huete/Ramirez dołącza do Hernandeza/Solbesa

Dziś rano przyspieszono pierwszy półfinał! Po wyeliminowaniu trójkolorowej pary Scatena/Guichard, duet Hernandeza/Solbesa oferuje finał w Bordeaux. Hiszpanie łatwo odprawili 6/2 6/2 pary Gonzalez/Marki który wywołał wczoraj sensację, eliminując z turnieju TS1 Ortega/Marti.

Finał będzie można śledzić na żywo o godzinie 16:30 Padel Magiczny telewizor. Finał w 100% hiszpański zapowiada się wybuchowo, więc bądźcie tam.