Kwalifikacje FIP Rise Bourg-en-Bresse zakończyły się w środę w Ain i żadnej parze francuskiej nie udało się zakwalifikować do pozostałych wydarzeń, ale jedna z nich zagra jeszcze jutro!

Wczoraj zwyciężyli w pierwszej rundzieNicolas Rouanet i Norman Sanchez nie byli w stanie sprawić w środę niespodzianki w meczu z Hiszpanami Garcią i Nuñezem. Po trudnym pierwszym secie ostatecznie przegrali w dwóch setach: 7/6 6/3.

Baptiste Moura i Simon Wagner, którzy dzisiaj przystąpili do zawodów, nie stanowili większego problemu w porównaniu z rozstawionym z numerem 1 Fernandezem / Jerezem. Wynik końcowy: 6/0 6/3 na korzyść Hiszpanów. Pomimo tej trudnej porażki Moura i Wagner nadal mieli dziś trochę szczęścia, ponieważ zostali wylosowani jako szczęśliwi przegrani. Jutro zagrają ponownie przeciwko Hiszpanom Marquesowi i Rodriguezowi.

Drugi rozstawiony doświadczył dużej porażki: Esteban i Trillas przegrali 2/6 2/6 z Vasco Pascoalem i Diogo Jesusem!

Ostatnie spotkanie dnia zaowocowało kolejnym zwycięstwem w dwóch setach, Hiszpanami Moraguesem i Aragonem nad braćmi Groen. Holendrzy przegrywają 6/2 6/3.

Jutro w Bourg rozpocznie się losowanie główne. Oto program:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !