Le FIP Rise Bourg-en-Bresse rozpoczęły się we wtorek pierwszą rundą kwalifikacji. Z trzech zgłoszonych par zwyciężyła tylko jedna.

W pierwszym spotkaniu na środkowym torze Hiszpanie Garcia i Nuñez zdominowali Courrina i Faure'a w dwóch setach: 6/3 6/4.

Z tyłu plasowali się Moyne i Gerson, którzy zostali pokonani przez dwóch innych Hiszpanów, Moraguesa i Aragona: 6/0, 6/3.

Na szczęście Rouanet i Sanchez uratowali honor Tricolores, ponownie wygrywając w dwóch setach: 6/2 6/3 z Brytyjczykami Wellerem i Dollimore. Jutro Norman i Nicolas spróbują pomścić Courrina i Faure: w drugiej rundzie zmierzą się z Garcią i Nuñezem.

Należy zauważyć, że spotkanie, które miało odbyć się pomiędzy holenderską parą Groen / Groen a szwajcarską parą Cailler / Bourquin nie doszło do skutku, szwajcarska para ostatecznie wycofała się z rywalizacji.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !