Po delikatnym tygodniu pomiędzy Jaén i Castellon, francuska delegacja ma nadzieję na odbicie się w pobliżu Göteborga, gdzie rozgrywany jest turniej FIP Rise.

Na szwedzki turniej wielu Francuzów zdecydowało się przyjechać, aby wziąć udział w turnieju, który rozpoczyna się w najbliższą środę, 21 lutego.

w Garçons, będziemy oczywiście podążać za Bastienem Blanqué i Dylanem Guichardem, którzy zajmują trzecie miejsce w konkursie i dlatego stanowią największe szanse na męski sukces.

Dobrze będą się spisywać także Philémon Raichman i Julien Seurin, którzy tworzą parę nr 12. Tuż za nimi uplasują się Dorian De Meyer / Thomas Vanbauce, para nr 18.

Dwie pozostałe obecne pary francuskie, Hugounenq / Vincent i Courrin / Gerson, rozpoczną kwalifikacje.

w filles, najpierw będziemy śledzić trzy pary francusko-portugalski: Touly / Fernandes (TS3), Barsotti / Vilela (TS7) i Martin / Melo (para 13).

Steffi Merah i Marie Rondot, które nie mają jeszcze punktów na arenie międzynarodowej, będą musiały przejść przez previę.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !