Po łatwym zdominowaniu Tunezyjczyków Lallahom i El Aroui w drugiej rundzie poprzedzającej FIP Rise w Kownie, Pierre Vincent i Arthur Hugounenq ponownie odnieśli przekonujący sukces, wygrywając 6/0 6/0 z Brytyjczykami Bewleyem i Gartonem! Zwycięstwo, które zapewni Francuzom awans do głównej drabinki rozgrywek.

Delegacja francuska nie odniosła jednak żadnego solidnego sukcesu, ponieważ Nathan Courrin i Derek Gerson ulegli karze Hiszpanów Sancheza i Miñano (7/6, 6/1).

Będziemy zatem mieć w składzie 8 przedstawicieli z Francji główna atrakcja litewskiego wzrostu FIP jutro, a dobra wiadomość jest taka, że ​​będzie można śledzić pierwszą rundę Doriana De Meyera i Thomasa Vanbauce, którzy o 13:00 czasu francuskiego zmierzą się z Hiszpanami Recą i Tejero Delgado. Aby śledzić spotkanie:

Julien Seurin i Adrien Maigret będą mieli pierwszy mecz, który trzeba potraktować poważnie, gdyż będą musieli pokonać polską parę Jerzy Janowicz / Maciej Naduk (26. para turnieju). Mecz, który z pewnością będziemy mogli zobaczyć na antenie Kanał Juliena Seurina na YouTube.

Były 13. tenisista świata odrodził się o godz padel. Mogliśmy to zobaczyć podczas Igrzysk Europejskich 2023, które odbyły się w zeszłym roku w Krakowie.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.