Wszyscy Francuzi są teraz za parą francusko-belgijską na FIP Rise w Koksijde w Belgii.

Wśród dziewcząt do rywalizacji stanęło siedem trójkolorowych, ale ostatecznie tylko cztery z nich pojechały do ​​Belgii. Rzeczywiście, duety Invernon/Barsotti i Detriviere/Soleymani ostatecznie przegrały przed rozpoczęciem turnieju.

A wśród czwórki tricolor obecnych w Koksijde pozostała tylko Laura Buteau, która zakwalifikowała się do ćwierćfinału z Marie Maligo. Francusko-belgijska para zmierzy się dziś z rozstawioną trójką, złożoną z holenderskiego Betza i portugalskiego Fernandesa.

Jak widać poniżej, francusko-angielska para Touly / Norton, rozstawiona z numerem 5, została wyeliminowana przez Belgów Boeykena i Bernarda za wejście do biegu. Ze swojej strony Mélissa Martin i Louise Bahurel spędziły okrążenie, zanim przegrały z Brytyjczykami Gibsonem i Nicholasem.

Nie będziemy cię okłamywać, z pewnością nie był to wymarzony turniej dla zaręczone dwie trójkolorowe pary w FIP Rise w Koksijde dla mężczyzn. Rzeczywiście, duety Barateau / Lacoste i Grué / Forcin otworzyły drzwi, gdy tylko weszły do ​​​​biegu, ponosząc porażki w dwóch setach z rzędu (6/0 6/0 i 6/3 6/2).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !