Nic nie powstrzyma francuskiej pary, Maxime'a Jorisa i Thomasa Vanbauce'a, w tym FIP Rise Nola. W ćwierćfinale, w którym zmierzyli się z rozstawionym z numerem 6 turnieju, bardzo niebezpieczną włoską parą Simone Cremona / Lorenzo Di Giovanni, francuska para była o krok od wyjścia.

Ale tym, co czyni Jorisa / Vanbauce'a silnym, jest odporność psychiczna i fizyczna. W tej grze są najlepsi na torze i potrafią odwrócić czasami złe sytuacje.

W tym meczu ponownie udało im się zagrać fenomenalnie. Zapraszamy nawet do ponownego obejrzenia tego meczu dostępnego na Padel Magiczny telewizor. Zobaczysz wtedy całkowicie szalone punkty, w tym punkt, który możesz zobaczyć w pętli przy 4/6, 7/6, 2/0, 40A.

W związku z tym francuska para oferuje sobie półfinał z inną włoską parą, Flavio Abbate / Giulio Graziotti, którzy również mieli problemy w dolnej części tabeli, gdzie ucierpieli czołowi rozstawieni.

Półfinał odbędzie się na torze centralnym i będzie transmitowany na żywo na kanale FIP YouTube około godziny 11:XNUMX.

Wreszcie po stronie kobiet przygody Carli Touly / Jessiki Ginier i Charlotte Soubrié / Lucile Pothier kończą się w ćwierćfinale.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.