Jak dotąd idylliczny dzień dla sześciu Francuzów rywalizujących w FIP Rise Nola. Trzy pary w 100% francuskie zakwalifikowały się do ćwierćfinału tego turnieju we Włoszech.

Wcześniej, po południu, Maksym Joris et Thomasa Vanbauce'a udało im się zapewnić sobie miejsce w ćwierćfinale po zwycięstwie nad Manuelem Rocafortem Loresem (159) i Federico Dipem Nazarem (403). Dwóch francuskich graczy kontynuuje swoją szaloną przygodę w Noli. Odtąd będą mieli trudności z pokonaniem Simone Cremony (120) i Lorenzo Di Giovanniego (126) (TS6).

Wśród pań to również dotyczy Jessica Ginier et Carla Toully która zwyciężyła w dwóch setach z Cateriną Marią Baldi (132) i Giulią Dal Pozzo (414). Zwycięstwo 6 / 3 6 / 3 dla Jess i Carli, które dzisiaj wieczorem ponownie grają przeciwko ziarno 1 : Noemi Aguilar Carrillo (69) i Letizia Maria Manquillo Alarza (66).

Do ćwierćfinału zakwalifikowały się także Charlotte Soubrié i Lucile Pothier po ich „niespodziewanym” zwycięstwie nad piątym rozstawionym, Ares Llobera Irun (101) / Maite Cano Pou (101). Charlotte i Lucile stoczyły wielki pojedynek, aby pozbyć się swoich przeciwników. Zwycięstwo 6/0 3/6 6/2.

Oni także będą musieli stoczyć ciężką walkę o awans do półfinału. Przeciwnikiem będą Ana Varo Ramos (80) i Lorena Alonso De Lera (73), drugie miejsce w tym turnieju.

Spotkanie Maxime'a Jorisa i Thomasa Vanbauce'a będzie można śledzić na żywo i w całości Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.