Zgodnie z oczekiwaniami Tino Libaak i Leo Augsburger zwyciężyli w zawodach FIP Rise w Rotterdamie. W finale Argentyńczycy zdominowali Dominguez/Perino.

Odpowiednio numer 30 i numer 42 w rankingu World Padel Tour, Leo Augsburger i Tino Libaak zajmują w rankingu FIP dopiero 187. i 203. miejsce. W rzeczywistości obaj młodzi mężczyźni prawie nie uczestniczyli w obwodzie Premier Padel i dlatego znajdują się w rankingu, który tak naprawdę nie odzwierciedla ich poziomu.

Argentyńczycy muszą zatem wziąć udział w jak największej liczbie turniejów FIP Tour, aby spróbować piąć się w rankingach. W ten weekend w Rotterdamie Leo i Tino zdołali zgromadzić 25 punktów dzięki zwycięstwu w finale nad swoimi rodakami Dominguezem i Perino (TS1) z notą 7/5 6/4. Po Ceucie, gdzie wygrał z Pablo Castillo, Augsburger kontynuuje drugi wzrost FIP ​​z rzędu!

Wśród dziewcząt silniejsze od miejscowych Koek i Wetering (TS2) były Belgijki Mestach i Wyckaert (TS1). Wynik końcowy 7/6 3/6 6/1 dla tych, którzy mieli w ćwierćfinale zdominowali francusko-holenderską parę Betz/Touly.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !