W czwartek odbyła się pierwsza runda turnieju FIP Rise w Stratford jak już powiedzieliśmy, na angielskich stokach obecne były cztery Francuzki i jeden Francuz.

Trzej z nich wystąpią w drugiej turze. Rzeczywiście, pary Invernon /Gibson, Dardaine /Maligo i Toully / Vilela wszyscy wyróżnili się swoim wejściem do biegu. Z drugiej strony porażka duetu Buteau / Costa w zaciętym meczu z ósmym rozstawionym Nortonem / Van Der Hoekiem. Wynik końcowy: 8/6 2/2 6/1.

W najbliższy piątek czeka nas starcie Francuzek meczem Touly/Vilela vs Invernon/Gibson. Pewność posiadania co najmniej jednego reprezentanta Francji w ćwierćfinale.

Wśród chłopców miłą niespodziankę sprawiła para, którą tworzą młody François Rajnic i miejscowy Weller. Rzeczywiście, para francusko-brytyjska wygrała swoje dwa mecze poprzedzające i kwalifikuje się do finałowego losowania, w którym spotkają się z siódmym rozstawionym, Gonzalezem / Oliverą.

Będziemy także śledzić debiut w konkursie Philémona Raichmana i Maxime Jorisa, którzy zmierzą się z parą 8 Figuerola / Florensa.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !