To stowarzyszenie, które ma dobry początek! Carla Touly i Jessica Ginier kilka dni po ogłoszeniu nowego duetu na rok 2024 zdobyły już swój pierwszy tytuł.

Nasienie numer 2 z FIP Rise Szwecja I, francuska para przeciwstawiła się przewidywaniom, dominując w finale z pierwszą rozstawioną drużyną turnieju, w skład której wchodziły Amanda Girdo (1) i Carla Rodriguez Sanchez (103).

Po wyrównanym pierwszym secie Francuzi uspokojeni prowadzeniem potrafili narzucić swój rytm i odnieść zwycięstwo w dwóch setach w niecałą godzinę: 6/1 6/4.

Idealny sposób na rozpoczęcie sezonu i budowanie pewności siebie na przyszłość. Jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że para Ginier i Touly ma dobry początek, podobnie jak nowa międzynarodowa przygoda Jessiki Ginier!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !