Spotkały się dwie pary francuskie w finałowej czwórce FIP Rise Szwecja I w niedzielę rano w Göteborgu. Dobra wiadomość jest taka, że ​​w niedzielne popołudnie jeden z nich będzie walczył o tytuł.

W przeciwieństwie do Amerykanki Dubins i Portugalki Santos, które utworzyły czwarte miejsce w tabeli, Francuzki Jessica Ginier i Carla Touly, które grają razem swój pierwszy międzynarodowy turniej w Szwecji, nie przeszły na drugą stronę. Podobnie jak w drugim i trzecim secie ćwierćfinału, dwójka zawodników, która niedawno ogłosiła związek na rok 4, w półfinale całkowicie zdusiła swoich przeciwników.

Drugie rozstawienie wygrywa 2/6 2/6 i kwalifikuje się do finału, gdzie zmierzy się z pierwszym rozstawionym Girdo / Rodriguezem w meczu, który zapowiada się gorąco!

Wśród mężczyzn Johan Bergeron i Max Moreau, rozstawieni z numerem 2, nie zdołali narzucić swojego statusu parze z numerem 5. Jednak byli bardzo blisko! Na koniec zaciętej walki Hiszpanie zwyciężyli 6/3 6/7 6/3 i zakwalifikowali się do finału. Spotkają tam młodego Collado i Santigosa (TS4), którzy przybędą ze statusem faworytów.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !