Drugi dzień zawodów dla Francuzów FIP Rise Szwecja III z samym Julian Seurin et Adrien Maigret jeszcze dziś rano na biegu.

Para Maigret/Seurin dobrze rozpoczęła turniej ciche zwycięstwo w pierwszej rundzie. Mecz wygrany 6/4 6/4 z symbole wieloznaczne Oscar Govik / Viktor Stjern, który dał 6 rozstawionym pewność siebie na resztę zawodów.

Dziś Julien Seurin i Adrien Maigret rozpoczynają swoją rundę 16. z 9h, którego jedynym celem jest ćwierćfinał. Najpierw będziemy musieli wyprzedzić Jairo Guerrero Escarcenę (768) i Alejandro Correę Linares (689). Warto wybrać się na wycieczkę francuskie zmierzy się z parą z kwalifikacji.

W przypadku zwycięstwa Francuzi powinni dziś wieczorem zagrać ponownie, nie wcześniej niż o 17:XNUMX, aby zapewnić sobie miejsce w ostatniej czwórce!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.