Manuel Vives i Julien Seurin zakwalifikowali się do głównego losowania FIP Star Perugia w przypadku mężczyzn, podobnie jak Camille Sireix i Ainhoa ​​Rodriguez w przypadku kobiet.

W przeciwieństwie do lokalnej pary Galli (339) / Sardella (291) w ostatniej rundzie poprzedzającej eliminacje, Vives i Seurin zakwalifikowali się bez problemu, wygrywając 6/2 6/2, potwierdzając swój status rozstawionego z numerem 1 w kwalifikacjach.

Dla Camille Sireix i Ainhoa ​​Rodriguez, którzy wczoraj odeszli po wycofaniu się rywali, jest to także zwycięstwo w dwóch setach nad włoską parą Olmo (386) / Rosi (360): 6/2 7/6. Sukces, który pozwolił francusko-hiszpańskiemu duetowi dostać się do stołu finałowego zawodów.

W sumie są to 14 trójkolorowych (9 chłopców, 5 dziewcząt), którzy będą obecni w pierwszej rundzie losowania głównego tej FIP Star Perugia.

Poczekajmy teraz na aktualizację tabel na stronie witryna FIP-u aby zobaczyć, czy w ten czwartek będą inne starcia między Francuzami!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !