Meksykańskie powietrze jest udane dla Francuzów: w ćwierćfinale FIP Star w Puebla będziemy mieli trzech reprezentantów Francji.

Rozstawienie 2 w konkursie po pakiety par Moyano / Gil i Guerrero / Zapata, Thomas Leygue i Ferran Insa, którzy debiutowali w Meksyku, zmierzyli się z Argentyńczykami Valenzuelą i Fariasem: 6/0 6/1. Dzięki temu sukcesowi w kolejnej rundzie spotkają się z Miguelem Oliveirą i Maximiliano Cejasem. Trudny mecz czeka Portugalczyka i Argentyńczyka, który w szesnastej edycji przegrał z Moreau/Cendonem tylko dwa mecze…

Bastien Blanqué et Dylana Guicharda, który musiał mocno walczyć w pierwszej rundzie, zwłaszcza oszczędzając dwa punkty meczowe, zaliczył znacznie spokojniejszą ósmą pozycję, wygrywając 6/1 6/1 z lokalną parą z kwalifikacji, Ortiz / Tapia. Wynik końcowy 6/1 6/1. W następnej rundzie para w 100% francuska zmierzy się z Belarem Velą i Christianem Mediną Murphy, para numer 4.

Koniec przygody jednak dla Thomasa Vanbauce'a i Doriana de Meyera, którzy przegrali w dwóch setach (6/4, 7/5) z hiszpańsko-portugalską parą Henrique Barbosa / Adrian Manzaneque.

Aby śledzić dzisiejsze mecze, przejdź do Kanał FIP na YouTube !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !