Chociaż wszystkie oczy są obecnie zwrócone na Acapulco, gdzie Premier Padel PNB Meksyk P1, wiele tricolorów przygotowuje się do zawodów FIP Tour: FIP Rise w Dubaju.

Tak naprawdę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich pojedzie nie mniej niż 15 Francuzów i 4 Francuzki!

W głównym losowaniu zauważamy, że w ośmiu rozstawionych są dwie pary w 100% francuskie: Inzerillo / Vives (Ts2) i Raichman / Seurin (Ts6). Zauważamy również, że Thomas Vanbauce i Dorian De Meyer z Bordeaux są rozdzieleni w tej rywalizacji. Pierwszy kojarzony jest ze swoim rodakiem Maxime Jorisem, drugi zaś z Belgiem Huysveldem. Para Anuluj / Grué również rozpocznie się w tabeli.

Pozostali francuscy gracze będą musieli zacząć od previas. Znajdziemy w nim przyzwyczajony do tych faz kwalifikacyjnych duet Vincent / Hugounenq, a także parę Lacoste / Holmkvist Cabo (ESP) i Sichez / Martelli.

Rejestrujący:

Wśród dziewcząt wśród pań znajdą się także dwa rozstawienia z Francuzkami: francusko-portugalski duet Barsotti/Castro (Ts2) oraz francusko-włoska para Sireix/Ligoti (ITA). Znajdziemy także drużynę w 100% francuską: Merah/Vandaele.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !