Po przedstawieniu Państwu nowych asortymentów innych marek paluszków, przedstawimy Państwu palas marki OxDog. Można również znaleźć opinia naszego Padel Hunter na tych nowych rakietach.

Ten sezon, OxDog przedstawia trzy linie palas : ostateczny, Hyper 2.0 et poczucie.

ostateczny

Ultimate jest dostępny w 6 palas différentes : Ultimate Pro +, Ultimate Pro, Ultimate Pro Light, Ultimate Tour, Ultimate Match i Ultimate Court.

Za pomocą jego diamentowy kształt, ta seria odpowiada agresywnym graczom. Wagi wahają się od 350g (Ultimate Pro Light) do 370g (Ostateczny Pro+). W przypadku tych modeli balans odbywa się na czubku rakiety, z wyjątkiem Ultimate Court i Ultimate Tour, które charakteryzują się średnim balansem.

Niezależnie od tego, czy jesteś graczem potwierdzone lub sporadyczne, znajdziesz łopata co Ci odpowiada w tych modelach, o ile masz agresywny styl gry!

Hyper 2.0

Seria Hyper 2.0 jest dostępna w trzech rakietach: Hyper 2.0 Tour, Hyper 2.0 Pro i Hyper 2.0 Match. Tym razem znajdziemy kształt kropli wody dla tych modeli. Są idealne dla graczy wszechstronny potrzebując obu contrôle i moc.

W tym zakresie ciężar jest rozłożony pomiędzy 360g (Wycieczka po Hyper 2.0) i 365g (Hyper 2.0 Match i Pro). Należy pamiętać, że Hyper 2.0 Pro ma równowagę na czele rakiety, w przeciwieństwie do swoich dwóch sióstr, które mają średnie wyważenie.

Hyper 2.0 Pro jest ponadto bardziej zalecany zaawansowani gracze. Wlać przypadkowi graczelepiej będzie skłaniać się ku pozostałym dwóm modelom.

rozsądek

Aby uzupełnić nową gamę palas OxDog, znajdziemy zakres Sense. Podobnie jak Hyper 2.0, został odrzucony w trzech wersjach : Sense Pro, Sense Tour i Sense Match Light.

Oczywiście, aby uzupełnić ofertę, tym razem znajdziemy rakieta o okrągłym kształcie, idealny dla graczy poszukujących dużo kontroli i precyzja.

W tym zakresie znajdziemy rakietę najlżejszy marki Sense Match Light, który waży 345 gramów i jest odpowiedni dla juniorów i osób poszukujących maksymalnej zwrotności. Dwóch pozostałych palas ważyć 365g i są przeznaczone dla graczy wyższego poziomu, w szczególności Pro, skierowane do zaawansowanych odbiorców.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi